KONST / Litografier / Färglitografi 14413066
nr 1441 3066
Igge Karlsson
(1932-2009), Sverige
Signerad, numrerad 160/260, daterad 74. Färglitografi, bildmått: 47x63cm, yttermått inklusive ram: 52x67cm
Igge Karlsson, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1932, död 2009.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 januari 2022
kl 18:47:17
21/12 12:56:34
Igge Karlsson
Läs mer om Igge Karlsson